INFORMÁCIE O PREPRAVE A PLATBE

1. V čase objednávky máte možnosť uviesť spôsob platby, ktorým môže byť bankový prevod, online platba alebo platba v hotovosti na dobierku (Platba v hotovosti na dobiekru až do maximálnej výšky 500 eur).

 

2. V prípade dodania zásielky na dobierku, okrem ceny produktu, bude účtovaný poplatok za prepravu. Poplatky za prepravu na Slovensku su nasledovné: v prípade hodnoty objednávky viac ako 500 eur, preprava je ZADARMO. Pri hodnote menej ako 500 eur sa započítava za prepravu 5 eur GLS kuriérskou spoločnosťou.

 

3. Faktúra bude doručená v rovnakom čase ako objednaný produkt.

 

4. Ak je označený spôsob platby bankovým prevodom:

Ak je kúpna cena produktu a prepravné zaplatené vopred, tovar začneme dodávať až po pripísaní kúpnej ceny (vrátane všetkých prepravných poplatkov) na náš bankový účet. Celkovú sumu objednaných produktov a prípadný prepravný poplatok zaplatíte spoločnosti FirstPhone na bankový účet č. SK7602000000004097916354 VÚB Banka

 

5. Ak označíte online spôsob platby: Online platba sa uskutoční prostredníctvom platobného systému BORGUN. Ak chcete uskutočniť platbu, musíte zadať číslo svojej bankovej karty a podrobnosti o vykonaní platby bankovým systémom. To znamená, že BORGUN garantuje bezpečnosť platby.

 

6. Ak uvediete spôsob platby na dobierku:

V prípade objednávky po dodaní zaplatíte Dodávateľovi v hotovosti kúpnu cenu produktu a poplatok za prepravu.

Dodávateľ nie je povinný odovzdať objednaný produkt, kým nezaplatíte kúpnu cenu a dodací poplatok za objednaný produkt.

a) Ak sú objednané produkty dostupné z centrálneho skladu, Dodávateľ dodá objednaný produkt na dodaciu adresu, ktorú ste uviedli. Dátum dodania a čiastka, ktorú zaplatíte (hrubá kúpna cena objednaných produktov plus akékoľvek prepravné náklady) bude zahrnutá v potvrdzujúcom e-maile objednávky.

b) Ak objednaný produkt nie je dostupný z centrálneho skladu, kontaktujeme vás e-mailom alebo telefonicky, v tom prípade môžete objednávku zmeniť alebo zrušiť. Ak si neželáte zmeniť pôvodnú objednávku, budete telefonicky alebo e-mailom informovaní o prijatí produktu. Po prijatí výrobku (výrobkov) budú doručené v dohodnutom čase.

 

7. Ak si želáte objasniť alebo zmeniť dodaciu lehotu uvedenú v Oznámení o doručení, musíte sa obrátiť na Zákazníckú linku Dodávateľa. Ak chcete zmeniť dodávku, musíte uviesť číslo balíka, ktoré si môžete vyžiadať od nášho kontaktného partnera (telefónne číslo: +36 (1) 9206666, email: info@firstphone.sk).

 

8. Informácie dodávateľa:

Meno:  GLS kuriérska spoločnosť

Centrálna zákaznícka linka: Telefon: +421 45 52 42 500, Email: info@gls-slovakia.sk

Obdobie zákazníckej podpory:  08.00 – 18.00 h

 

9. Informácie o preprave:

9.1. Doprava zdarma: Predobjednávky alebo objednávky nad 500 eur.

9.2. Prepravné poplatky: Prepravné náklady v rámci Slovenska pre objednávky do 500 eur, pre predplatené alebo online platby kartou 6 eurá.

 

10. Výrobky objednané v obchode dodávame len na Slovensku. Nie je možné dodať výrobky mimo Slovenska. V prípade cezhraničnej objednávky sme oprávnení zrušiť objednávku a zároveň Vás budeme informovať e-mailom o zrušení objednávky. Nie sme zodpovední za akékoľvek problémy, ktoré môžu vzniknúť v tejto súvislosti.

 

11. Pred odoslaním Vám pošleme termín dodania v dodacom liste, telefóne alebo e-maili. Je vašou zodpovednosťou zabezpečiť, aby bol balík prevatý v dohodnutej lehote.

 

12. Ak dodávka sa neuskutoční, budeme vás informovať e-mailom alebo telefonicky. Dodávateľ je oprávnený účtovať osobitný prepravný poplatok za opätovné dodanie.

 

13. Dodávka je na dodaciu adresu uvedenú v objednávke. Od vás sa vyžaduje, aby ste uviedli adresu pre doručovaciu adresu, na ktorej môžete zabezpečiť prevzatie objednaného produktu. Nenesieme zodpovednosť za škody vzniknuté v dôsledku oneskorenia dodávky v dôsledku nepresných alebo nesprávne dodaných dodacích adries alebo z nemožnosti dodávky.

 

14. Dodávateľ je povinný dodať objednaný výrobok primárne osobe uvedenej v objednávke. Produkt môžete doručiť iba inej osobe, ak máte plnú moc obsiahnutú v súkromnom dokumente s plnou dôkaznou hodnotou a doručíte ho dodávateľovi po doručení. Dodávateľ nie je povinný overiť pravosť povolenia.

 

15. Pri dodaní zásielky musíte skontrolovať balenie v celej forme a v prípade úplného dodania zásielku podpísať. V prípade potvrdenia obsahujúceho kompletnej dodávky nebudeme akceptovať sťažnosti týkajúce sa kvantitatívnych nedostatkov.

 

16. Ak odmietnete zásielku prijať, musíte v sprievodnom dokumente uviesť dôvod odmietnutia. Ak neuvediete dôvod odmietnutia doručenia pri dodaní, už nebudete mať nárok na uplatnenie reklamácie týkajúcej sa produktu alebo objednávky. V prípade odmietnutia prevzatia zásielky bezdôvodne znášate náklady na prepravu.

 

17. Pri doručení zásielky musíte overiť, že položky uvedené na faktúre sú skutočne rovnaké ako tie, ktoré boli objednané a doručené. V prípade problému kontaktujte prosím náš zákaznícky servis do 24 hodín na vyriešenie problému.

Možnosti dodania tovaru:

Kuriérska služba GLS

Kuriérska služba doručuje zásielky do ktorejkoľvek časti krajiny, takže GLS môže byť doručená aj do najmenšej obce. Prepravné náklady kuriérskej služby GLS je 5 eur za dodaciu dobu 1-3 pracovné dni. Pri nákupe nad 500 eur, preprava je zdarma.

Obchod FirstPhone

Objednávku si môžete vyzdvihnúť v ktoromkoľvek z našich obchodov. Zariadenie si môžete zakúpiť aj okamžite v najbližšom obchode FirstPhone. Platba sa vykonáva známou metódou hotovosti alebo bankovej karty. Výhodou prevzatia podniku je, že si produkt môžete prezrieť pred platbou.

Možnosti platby:

Bankový prevod

Za svoju objednávku môžete platiť aj tradičným bankovým prevodom. Kúpnu cenu musíte previesť len na číslo účtu uvedené v potvrdzujúcom e-maile. Vo svojom oznámení o postúpení uveďte svoje ID objednávky. Po prijatí kúpnej ceny bude dodanie produktu začaté na Vašu adresu.

Platba na dobierku

Platba na dobierku je najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob, ako prijímať balík. Kúpnu cenu objednaného produktu je možné uhradiť v hotovosti alebo s bankovou kartou doručovateľovi. V budúcnosti nemáte žiadnu povinnosť, dodanie kúpnej ceny sa uskutočnuje cez doručovateľskú spoločnosť.

Platba v obchode

Výhodou offline nakupovania je, že si môžete produkt prezrieť pred zaplatením. Kúpnu cenu tovaru, ktorý chcete kúpiť v obchode, môžete zaplatiť v hotovosti alebo kartou. Vo všetkých prípadoch musí byť potvrdenie o prijatí faktúry za účelom zaistenia plynulého zaobchádzania so zárukou.

Poistenie produktov

Preto ponúkame poistenie produktov ako jednu z našich služieb, ktorá vám pomôže pripraviť sa na nepredvídateľné, náhodné a nešťastné situácie.

Služba

Vyžiadajte si službu na našom webe a sledujte stav svojho zariadenia. Na používanie služby je potrebný užívateľský účet!

Osobný odber

Vezmite si svoju objednávku osobne v našom obchode alebo si ju objednajte doma.

Možnosti platby

Plaťte ľahko pomocou kreditnej karty. V prípade neúspešnej platby máte možnosť znova skúsiť objednávku.

Porovnanie: 0 ks výrobkov